Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Mooie foto. Knap die ijsstekels. Passende BG
'k vind zowel de originele compo als de vierkante mooi
Nikon D300² met MB-D10, verzameling intelligent Nikkor glaswerk 6 tem 600+ en TC-14E/17E II, SB900²/SB800², R1C1, FlexRing 6400, B&W/Lee/Singh-ray Filters, extra pootjes van Manfrotto/Gitzo/Joby,... "Casu Consulto - Modo Fac"
ik vind de opname mooi ,zeker de update ,maar denk dat er een blauwzweem over de foto hangt ,het ijs had ik graag iets witter gezien
Is niet echt een blauwzweem, maar ik snap wat je bedoelt. Om het 'uitgebrande uitzicht' dat je snel bij zo'n wit ijs hebt te temperen heb ik mss iets te hard getemperd
Vermits tot hiertoe niemand daarover gestruikeld is heb ik er ook niks aan veranderd.
Hierbij een iets wittere versie zonder het wit te hard te laten uitbijten. Het kan nog meer met 'echte weergave', maar dan valt het contrast te hard weg en komt het ijs op de lussen niet goed meer uit. Is dus beetje een compromis geweest (en idd net iets teveel )
voor mij alleszins een stuk beter hoor die laatste update
miss ,ben ik wel een beetje moeilijk hierin ,maar ik heb graag dat sneeuw dan ook echt wit is
voor mij alleszins een stuk beter hoor die laatste update
miss ,ben ik wel een beetje moeilijk hierin ,maar ik heb graag dat sneeuw dan ook echt wit is
Geen probleem. Moeilijke mensen duwen het niveau omhoog
En als ge gelijk hebt, hebt ge gelijk hé
voor mij alleszins een stuk beter hoor die laatste update
miss ,ben ik wel een beetje moeilijk hierin ,maar ik heb graag dat sneeuw dan ook echt wit is
Zo denk ik er ook over
Alhoewel....over sneeuwfoto's kan wel meer als één boompje ogezet worden :
'k heb foto's met helder witte sneeuw en waar er schaduwen vallen heeft de sneeuw...een lichte blauwzweem.
Als de zon een 'roze' schijn geeft bij 't opkomen...
heeft de sneeuw er ook van...wil je dat verhelpen, dan heeft je sneeuw weer geen doortekening meer...en 'k kan zo nog een beetje doorgaan
'Yesterday is history.Tomorrow is a mystery.Today is a gift.That 's why we call it the present .
Grtjs, Jacky
staat er toch maar mooi op
mij is het eigenlijk veel te koud buiten(winterhanden)
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Comment