Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
de eerste mooie door de beperkte scherpte, maar wel wat krap in het kader boven
de tweede speciaal door de 'weelderige haardos'
en de derde is mijn favo door de mooie druppeltjes
Merci! Ik heb een update van foto 1. Dezelfde paddenstoelen, maar dan staand. Die heeft een veel betere compositie. Maar ik zit al aan de limiet van 3 per topic. Dus ik zal morgen maar even een apart topic aanmaken
Canon 1D MKIII | Canon 50 mm 1.8 | Canon EF 24-105 F4/L IS USM | Canon EF 70-200 F4/L IS USM | Sigma 70mm macrolens | Lowepro Computrekker
Bedankt, mensen! Ik heb nog een foto en dat is - zoals gezegd - een staande foto van de paddenstoeltjes op foto 1. Daar zal ik even een apart topic voor aanmaken.
Canon 1D MKIII | Canon 50 mm 1.8 | Canon EF 24-105 F4/L IS USM | Canon EF 70-200 F4/L IS USM | Sigma 70mm macrolens | Lowepro Computrekker
Comment