Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Ja Bouk , deze alata of bekerplant heeft in zijn beker een soort lokvloeistof om insecten aan te trekken en éénmaal erin sluit de beker zich en wordt het insect plantenvoer
Ja Bouk , deze alata of bekerplant heeft in zijn beker een soort lokvloeistof om insecten aan te trekken en éénmaal erin sluit de beker zich en wordt het insect plantenvoer
misschien ook een keer een gesloten bloem vastleggen, met wat extra belichting.
grt,bouk.
Zal niet gaan, hij sluit namelijk niet.... veel gehoord misverstand. Houdt de prooi (insecten) binnen doordat er een laagje vocht in zit en spekgladde wanden, is dus zeer moeilijk uit te klimmen/ vliegen. Het klepje dient om te voorkomen dat de beker vol loopt met water gedurende de regen.
Wat betreft het extra licht ga ik mee, zou de foto goed doen.
ik heb er een ganse reeks gemaakt met variaties in belichtingen maar met deze dondere achtergrond is dit niet eenvoudig, nu al zijn de deksteltjes en onderkant heel licht door hun dunne structuur , meer licht zorgt voor overbelichting of zelf ronduit uitgebrand zoals vb hier, wat zeker niet de bedoeling is
Comment