Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
't Is verschrikkelijk moeilijk om bij dit soort fotografie, allerhande storende factoren buiten het beeld te houden.
- bij de eerste foto heb je een mooi kleurtje gevangen maar dat verdomde reclamebord op de achtergrond stoort mij geweldig.
- bij de tweede foto heb je ongeveer hetzelfde probleem: de foto op de achtergrond en een stuk van een andere auto. Bovendien valt op de neus van de auto een ander soort licht als op de rest van het koetswerk.
Ik geloof dat ik die tweede auto in de HOF van gisteren gezien heb. Het kan dus ook anders.
Oorspronkelijk geplaatst door Jos VanhengelBekijk bericht
Het kan dus ook anders.
Klopt, maar met wat minder volk dan nu en met een ander toestelleke dan een 800IS.
Het was weer zo'n dag dat iedereen voor uw lens kwam staan als ze zagen dat je een foto wou nemen. Sommigen onbewust maar anderen moedwillig.
Die tweede staat in de HOF en die is inderdaad prachtig maar die witte auto of die leuning krijg je niet weg zonder die weg te clonen. Ik denk niet dat ze die even uit de weg gezet hebben.
Ja ... een autosalon zou ook geen salon zijn zonder reclame hé ...
Trouwens staat die leuning ook daar op de foto, welliswaar veel minder opvallend. Ja, die foto is beter ...
Klopt, maar met wat minder volk dan nu en met een ander toestelleke dan een 800IS. Het was weer zo'n dag dat iedereen voor uw lens kwam staan als ze zagen dat je een foto wou nemen. Sommigen onbewust maar anderen moedwillig. Die tweede staat in de HOF en die is inderdaad prachtig maar die witte auto of die leuning krijg je niet weg zonder die weg te clonen. Ik denk niet dat ze die even uit de weg gezet hebben.
Oeps ... foutje! Omdat er geen merknaam bij stond, dacht ik dat die 800IS een objectief was; en ik wou mijn commentaar met een positieve noot eindigen.
Bij nader inzien zou het ook een beetje absurd geweest zijn om met zo'n toeter naar het Autosalon te gaan.
Comment