Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Je 3de is zeker de beste, mooi weergegeven
Bij foto 1 & 2 is het beetje verkeerd gelopen, 1 mist overal wat scherpte en bij 2 ligt de scherpte niet op het gezicht maar eerder zijn hand
Je 3de is zeker de beste, mooi weergegeven
Bij foto 1 & 2 is het beetje verkeerd gelopen, 1 mist overal wat scherpte en bij 2 ligt de scherpte niet op het gezicht maar eerder zijn hand
Derde is duidelijk de betere van de drie, hoewel drie keer een mooie kadrering.
Tweede goed met die rook, jammer dat je hierin niet net iets meer detail ziet
Wel passend naar zwart/wit omgezet
Ik heb 't eerder voor kleurenreeksen voor wat betreft concertfoto's. Met z/w gaat er zoveel detail verloren, je mist al die kleuren waarmee je overladen wordt, ... Bovendien vind ik deze foto's té contrastrijk.
De laatste foto lijkt daar nog een uitzondering op te zijn en kan jammer genoeg als enige op m'n bijval rekenen.
Comment