Nogal extreme bewerking die me bij nummer 3 wel stoort, net als de flare. 1 is goeie plaat, maar zegt me niet zoveel. 2 vind ik met voorsprong de beste!.
concertfoto's zonder flare zijn gelijk soep zonder groente
das waar, maar je hebt flare die positief bijdraagt en flare die afbraak doet aan je foto. hier is het 2e an toepassing denk ik; vooral door de bewerking wordt het zo'n paarse vlek ik zou ze weg photoshoppen, lijkt me niet zo moeilijk hier
Mooie beelden met veel sfeer! Spijtig dat ze klein zijn alleen
Frigolamptje: Wat zou er dan bewerkt zijn? Ik zie thans geen bewerking
Curves, satuaration,... Ofwel was de belichting zo, maar zowizo is er met contrast ed gespeeld denk ik. Nu, je bent ervoor of net niet zeker? Andere 2 platen zijn zowizo top
allez, kzal dan maar eens reageren zeker. Flare ?? nog nooit van gehoord, diafragmavlekken daarentegen wel en die doe ik niet weg omdat dat net de fotografie weerspiegelt, zoals vroeger. Je kan moeilijk alles wegshoppen.
Verder is er weinig aan bewerkt, juist de levels beke opgetrokken en verscherpt, thats it maar mss doordat de belichting zo was dat het een ander effect geeft.
De tweede heeft ook een betekenis want ik vind m ok omdat het de groep A BRAND is en ik wou da brandend gevoel beetje weergeven.
Toch bedankt voor de reacties en we leren weer wat bij.
En met de contrasten is niets gedaan als er al wat aan gedaan word dan doe ik dat in de min en niet in de plus.
En ik heb papers moeten ondertekenen vandaar de kleine en ook maar enkel deze van Leki, A brand en Absynthe Minded.
thnx.
Comment