Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Mooi voluit in beeld, knap .
Beetje jammer van de witte lucht maar daar valt helaas niets aan te doen, onderwerp is perfect belicht.
Ik vind hem alleszins iets rustiger als ik de pagina scroll zodat het bovenste gedeelte wegvalt. Krijg je wat meer pano, met als resultaat dat de lengte van de leguaan (?) nog wordt benadrukt.
Bedankt iedereen en idd de bewerking maakt het stukken beter. Probleem momenteel is hoe in hemelsnaam die honderden foto's omzetten van raw naar tiff, wat opkuiswerk doen (stof, ...) en dan miniem verbeteringen aanbrengen (er zijn grenzen voor mij). Ben momenteel bezig met het makkelijkste: de slechte foto's eruit zwieren
Comment