Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Volgens mij is het een ruigpootbuizerd (buteo lagopus). De gewone buizerd heeft onbevederd geel loopbeen, terwijl de ruigpootbuizerd witachtig bevederde poten heeft tot op de teenbasis.
Nee, is zeker geen smelleken. Dan zou ie een gebandeerde staart moeten hebben en ook een streep door het oog. Heb het nog eens nageslagen in het boek "Petersons Vogelgids". Is volgens mij nog steeds een ruigpootbuizerd.
Bedankt voor jullie reacties maar ondertussen weet ik het nog niet zeker
Ik heb aan de hand van jullie antwoord zitten googlen maar ook daarvan werd ik niet wijzer...
Ik heb er echt geen flauw idee van.
Het kan ook nog een babybirdie zijn aan het kopje te zien.
Misschien in de zomer nog eens terug naar Paradisio rijden en ginder vragen
Comment