Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Foto zelf is niet slecht, man kijkt die vogel kwaad .
Jammer is die het purple fringing (die baluwe schijn door hoge contrast) aan de staart en er net voor.
De achtergrond kan je niet altijd kiezen, maar je kan er wel iets aan doen. Ziehier een voorbeeldje. Indien je dit niet wenst, haal ik ze onmiddellijk terug weg.
Grtz,F@bke
Opvoeding is een kwestie van liefde, geduld en wijsheid. De laatste twee groeien waar de eerste heerst.
@HvR: op mijn scherm is de vogel goed belicht, de lucht wel overbelicht uiteraard. dat beest zat ineesn voor mij op 2m afstand. kheb er 4 fotos van kunnen trekken, maar niet aan een flits gedacht
dan zou die dikke tak die u stoort er trouwens nog harder zijn uitgekomen dus...
Comment