Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
De Ethiopische geelsnaveltok zit meestal in struiken en boompjes met massa's takken in de weg, maar deze ging echt mooi voor ons poseren. TSAVO WEST, KENIA.
Ingrid Vekemans Photography
Kleinschalige Fotografieworkshops, Fotosafari's en Privé Coaching http://www.ingridvekemans.com
Mooie vogel en kleuren.
Ik zou toch een andere compo willen zien . Een beetje minder centraal .
Johan
Dag Johan, ik ben ook meestal niet voor de centrale compositie maar in dit geval wilde ik de vogel midden in de witte wolk en dat was enkel mogelijk op deze manier.
Dank voor je waardering!
Grt, Ingrid.
Ingrid Vekemans Photography
Kleinschalige Fotografieworkshops, Fotosafari's en Privé Coaching http://www.ingridvekemans.com
Comment