Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Laika is altijd te vinden voor een wandeling. Zelfs een lange tocht helemaal terug naar de tijd van de impressionisten schrikt haar niet af. Haar snuitje is wel behoorlijk wat grijzer geworden sinds ze hier 9 jaar geleden voor het eerst model van dienst was.
Prepressure.com - mijn Engelstalig webstekje over 'printing museums', 'libraries' & nog zo veel meer
Mooi, lijkt wel een schilderijtje
Weet persoonlijk niet goed of het bankje hier een meerwaarde is, het zit wat in de weg voor de kijkrichting van de hond
Mooi in profiel en inderdaad een heel mooie onscherpe achtergrond, met goede kleuren en die boom als perfecte kader. Ik weet ook niet goed wat ik van het bankje moet denken.
Sfeervol zeker maar niet impressionistisch. Daarvoor is het beeld te donker en bevat het zwart. Bankje stoort ook. Imho natuurlijk.
Ik zal de familie Manet een mailtje sturen dat 'Le déjeuner sur L'herbe' helaas niet meer als een impressionistisch werk gecatalogeerd mag worden. ... maar heb intussen wel geleerd dat impressionisten blijkbaar de eersten waren om voor donkere tinten niet altijd grijze of zwarte verf te gebruiken.
Prepressure.com - mijn Engelstalig webstekje over 'printing museums', 'libraries' & nog zo veel meer
Comment