Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Ik vind het zeker geslaagd en het is weer eens wat anders
Het geheel komt wel nogal ruizig over, of heb je er een korrel aan toegevoegd ?
grts
Sieg
Ruis was me nog niet opgevallen op mijn scherm. De foto is maar op ISO 400 genomen, dus ik vermoed dat ik per ongeluk verscherping heb aangezet tijdens het exporteren.
Ik weet niet wie je bedoelt met Murier, graag enkele linkjes, ik vind het altijd leuk om inspiratie op te doen.
Ik heb de mosterd gehaald bij Jonathan Lhoir:
Comment