Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
als je ze weet waar ze zich ophouden zeker in de gaten houden, zijn prachtige beesten om te fotograferen zeker met wat zonlicht.
succes.
grt,bouk.
ga ik zeker doen !
heb paar zomers geleden tje mooi dicht kunnen naderen
hij zat aan het water dus had ook een mooie achtergrond
deze was iets schuchter maar we houden vol !
Aalscholver staat er mooi op, gebrek aan kleuren stoort mij niet, de achtergrond daarentegen wel. De "bokeh" is te nerveus en de lijnen lopen ook nog eens schuin, wat de nervositeit nog benadrukt
D7100 x 2 en wat (oud en nieuw) glas
Olympus XZ-1 met onderwaterhuis PT-050 Flickr - JAlbum
Comment