Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Deze staat er voor mij goed op maar zonder het lokaas was hij toch beter geweest. Ik heb ook eens gekeken naar je foto's van vogels op je website en ook daar zie ik verschillende keren een hoop voedsel en dat brengt de kwaliteit van je foto's naar beneden. Iedereen weet natuurlijk dat vogels lokken met voedsel één van de methodes is om je onderwerpen dicht genoeg bij je lens te krijgen maar daarom hoeft het nog niet bij op de foto te staan.
Een meer doordachte opstelling zal je foto's een stuk verbeteren.
D7100 x 2 en wat (oud en nieuw) glas
Olympus XZ-1 met onderwaterhuis PT-050 Flickr - JAlbum
Comment