Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
ne kerkwitte sneeuwuil....euh sneeuwwitte kerkuil in volle zon...chapeau
'k denk dat ik me twee maal zou overpeinzen alvorens af te drukken en tegen dan....juist...is de vogel gevlogen
Groetjes
Marc
Perfectie is niet haalbaar, daarom eisen we ze van de anderen. (Tolstoi)
Niet slecht maar ook niet echt geslaagd, je hebt het jezelf ook niet echt makkelijk gemaakt. Witte vogel in de vlucht en hard zonlicht, dus redelijk wat detail verloren gegaan in het wit.
Daarentegen wel gemaakt op een workshop, dus meer dan voldoende tijd om de belichting in te stellen.
Trouwens is ze reeds voorbij je scherpstelpunt gevlogen, scherpte ligt op de poten en niet op de kop.
Comment