Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Ja inderdaad, een kraai zie overal en altijd,maar als je te dicht nadert is de vogel gaan vliegen en meestal pal van je weg. Ze gaan geen toerke vliegen boven je hoofd zodat je een vluchtshot kan nemen.
Mooi gedaan!
Oorspronkelijk geplaatst door johan de manBekijk bericht
Knap dat je zoveel detail in t verenpakket hebt gekregen en het niet allemaal zwart is ! Hoe doe je dat ?
Dit licht veelal aan het licht dat je op dat moment hebt , de foto is gewoon een jpeg .
Met een raw kun je natuurlijk veel meer spelen met licht in de foto .... deze is gewoon puur natuur .
En spelen met je instelling kun je vergeten als je een kraai fotografeerd , zij zijn soms nog sneller weg dan hun schaduw
Maar deze kon ik verrassen .....
Comment