Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Canon EOS 1D Mark lll, Canon EOS 40D, Phottix BG-50D Battery Grip, Canon speedlite 580ex
EF S 17-85mm f/4, EF 90-300mm f/4, Canon EF-S 10-18mm F4.5, Canon EF 16-35mm F2.8 L USM Mijn foto's : Flickr
'k vind ze alle 3 goed, 't is niet eenvoudig om niet te laten opvallen da ze in de zoo zijn getrokken.
ik heb sinds gisteren een abonnement, dus ik zal ook wel zo'n pogingen wagen
Ze zijn alweer weg gehaald.
Expres had ik ze heel klein gepost als voorbeeldje, maar ze waren dus toch nog te groot. Als het not done is wil je ze voor mij ook even uit je bericht verwijderen, dan zijn ze helemaal weg uit deze post.
groeten,
Herman
Canon 40D - canon 50mm 1,8 - Canon 100mm F2.0 - Canon 17-55 f2,8 IS USM, Sigma 150mm f2,8 macro - Canon 100-400 F4,5-5,6 L IS http://www.flickr.com/photos/hermanboer/
Comment