Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Twee namiddagen voor twee beelden van de boomkruiper.Pffffff,....
Een goed rendement is iets anders
MVG
Johan
Een voor je geduld...
Maar ook het licht werkt je wat tegen - zeer hard. Jammer
Greetz, Kariboe
*Eén duimpje -> ja hoor **Twee duimpjes -> hee, bijzonder goed gezien, creatief ! ***Drie duimpjes -> aaargh, ik wou die zelf gemaakt hebben, respect !!! Euh... deze quotering is zeer subjectief !
Twee namiddagen voor twee beelden van de boomkruiper.Pffffff,....
Een goed rendement is iets anders
't ja dat is nu eenmaal de regel bij natuurfotografie. Veel foto's maken is niet moeilijk, goede foto's maken...geduld, geduld en... nog meer geduld... en dan heeeeeel soms valt alles in zijn plooi en maak je de perfecte foto.
De omstandigheden zaten je duidelijk niet mee dus... geduld, geduld,... en opnieuw proberen en wie weet...
Toch een verdienstelijke poging van een behoorlijke moeilijke soort (mijn eigen pogingen tot nu toe, van de boomkruiper, zijn zelfs te slecht voor het testforum )
Comment