

Dit zijn 2 foto's van een jong wat ik hoogst waarschijnlijk van een wisse dood heb gered op de N 332 Alicante naar Cartegena. Dit is een ware dodenweg omdat er met regelmaat van de klok ongelukken gebeuren waarbij vele mensen de dood vinden. Volgens zeggen 2 a 3 per maand.
En daar zat deze kleine rakker zittend midden op de weg wachtend op zijn aanstaande dood. Ik kon dit uiteraard niet aanzien en heb dit beestje naar een veiligere plaats aan de waterkant gebracht. hopelijk kan hij nu uitgroeien tot een volwassenen die zelf kroost op deze wereld kan zetten.
Mvg Willem
ps ik heb ook nog een foto dat hij staat midden op de weg maar die was bewogen.........waarschijnlijk door de schrik van deze kleine drummes
Comment