Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Ik heb altijd gehoord dat een spiegelbeeld altijd loodrecht moet staan. Door het feit dat de eend met de poten zich voort duwt in het water zal haar achterste omhoog gelicht worden vandaar dat vertekend beeld.
Trek even een loodlijn in PS door de oogjes en je zal zien dat de foto wel recht staat. Het is gezichtsbedrog, ik dacht dat op het eerste zicht ook.
allen dank voor de reacties
ik denk dat ik zie wat bouk bedoelt (laat maar weten als ik verkeerd zit) : als je een lijn trekt tussen de borstkam (= midden vooraan) en de cloaca (= midden achteraan) ter hoogte van de waterspiegel, dan loopt die inderdaad niet heel horizontaal. De lijn tussen het oog en haar weerspiegeling kan schuin lopen omdat het oog niet in het midden van het beeld zit.
Zo, de knuppel ligt in het hoenderhok (;>)
Mij maakt het niet veel uit omdat ik het beeld van de eend op zich al heel tof vind.
Comment