Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

panorama maar dan anders

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • panorama maar dan anders

    Heb me eens gewaagd aan een composite te maken. Mijn photoshop skills zijn wat pover dus een goede oefening. Geen idee of dit de beste categorie is voor dit soort foto's maar goed.


    click voor grotere versie
    A7 f1.4 fuji F2 & F1.4

  • #2
    Re: panorama maar dan anders

    De ufo's staan er netjes in
    Maar de maan en de persoon zien er te duidelijk 'opgeplakt' uit. Is het de bedoeling dat de persoon zweeft? Want zijn schaduw staat los van hem. Wat de maan betreft: hebben gewoonlijk een zwarte achtergrond. Gewoon op blend mode 'screen zetten'. Als je ze in een kleurtje wil, op een nieuwe laag wat erover verven in geel en op bvb multiply en lage opacity. (Mijn PS is in het engels, ik ken de NL termen niet )
    De persoon heeft ook iets vast maar kan niet goed uitmaken wat?
    FLICKR PHOTOSTREAM
    Just try to comprehend that which you'll never comprehend

    Comment


    • #3
      Re: panorama maar dan anders

      tis idd nog grof. vooral hoe ik alles mooi kan doen blenden lukt me nog niet goed, ontbreken van kennis. klopt van die shaduw, ga ik proberen aan te passen. persoon heeft een soort van rook granaat/fakkel vast.

      mercie voor de tips. denk mijn PS ook eens in het engels te zetten vermits veel boeken en video's toch engels zijn. Kan je dit veranderen in de cc versie?
      A7 f1.4 fuji F2 & F1.4

      Comment


      • #4
        Re: panorama maar dan anders

        leuk geprobeerd,maar nog wat oefenen,!!!grts,Jozef
        Hij ging met de TIJD mee,en is nooit terug gezien !!!

        Comment

        Working...
        X