In een plaatsje in Sardinië..
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Ton-sur-ton
Collapse
X
-
Labels: Geen
-
-
Re: Ton-sur-ton
Heel goed gezien! Misschien nog een beetje perspectiefcorrectie?
Gr, V.http://www.catchlight.be
Like mijn page, als je iets aan mijn commentaar hebt/had.
https://www.facebook.com/CatchlightPhotographyBelgium
-
Re: Ton-sur-ton
Ik diende te scrollen, daarom zag ik eerst de twee crepi-kleuren van de huizen met pas nadien de fiat 500 oud model ook in die kleuren. ik kon een lach niet onderdrukken. Ik hou er van als mensen zulke beelden niet voorbij lopen zonder eerst een foto te nemen.
Comment
-
Re: Ton-sur-ton
Op zo een moment je fototoestel meehebben is toch zalig hoor! Knap geplaat!Touch the Earth...Gently
www.passionsenfrance.com
Comment
-
-
-
Re: Ton-sur-ton
Heel goed gezien, en een beetje grappig.
Leuke foto
Comment
-
Re: Ton-sur-ton
Ha, en toen werd het zomer, was mijn eerste gedacht toen ik deze zag ...
Leuke plaat en inderdaad, op zo'n moment ben je dan content dat je al heel de dag je fototoestel meesleurt ...
dekaThere is a crack in everything, that's how the light gets in. ( L. Cohen )
Comment
-
-
Re: Ton-sur-ton
Ik ben blij verrast door zoveel reacties, waarvoor dank.
Rechttrekken van de foto is voor mij geen optie. De muren staan recht en dat de huizen rechts `weglopen` is logisch omdat daar het straatje naar binnen loopt.
Ook is het beeld onder wat krap in het kader vanwege fel zonverlichte voorgrond hetgeen een rare witte streep op de foto geeft als ik dit niet zou afsnijdenLast edited by olivetti; 17 april 2015, 18:20.
Comment
Comment