Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
ik heb je foto al een paar keer bekeken, ik vind het een mooie foto, maar een beetje te druk ik zou eens proberen meer gebruik te maken van je mooie lucht en hem eens
croppen en enkel spelen met de band en de lucht het is wel een heel andere foto maar dan wel veel zachter
mvg martine
Zeer mooie en originele weergave van een boot op zee. De lucht maakt je foto af.
Ik stel je voor om deze ook eens om te zetten in zw. De drukte zal minderen.
Comment