Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Dit is een rode kool, waarop ik druppels heb gespoten, een roze achtergrond en gefotografeerd met een macro-voorzetlensje. Dat gezicht is toeval en geen echt gezicht, maar een lichtspeling denk ik.Dank je voor je reactie ;-)
Of je een foto goed vindt of niet is jou keuze, je maakt toch iets met een bedoeling - of niet ?
Persoonlijk kan deze foto me aanspreken als een abstracte voorstelling en heb je een prima titel gekozen. Vanwege de langwerpigheid zou ik de foto in een kader plaatsen ter verbetering van de presentatie. Doe zo maar verder !
Comment