Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Smaken hé, want in tegenstelling tot bouk zou ik hier voor een nog meer vage BG gegaan zijn, en dit wegens het overdrukke in de foto.
Nu weet je niet waar eerst kijken, water, vliegende- en drijvende meeuwen, huis, bomen en dan nog het insectenhotel.
Mijn bescheiden mening hé.
Smaken hé, want in tegenstelling tot bouk zou ik hier voor een nog meer vage BG gegaan zijn, en dit wegens het overdrukke in de foto.
Nu weet je niet waar eerst kijken, water, vliegende- en drijvende meeuwen, huis, bomen en dan nog het insectenhotel.
Mijn bescheiden mening hé.
Update is een beetje te veel geblurred naar mijn zin (dat Bouk er draaierig van wordt begrijp ik volledig!). Het blurren is ook een beetje slordig uitgevoerd, zie bv die takjes rechts van het "hotel", die zouden nog scherp moeten zijn. Ook de (linker) zijkant en dakje van het hotel zijn wat slordig uitgevoerd en de doorkijk net onder het dakje is dan weer niet geblurred...
De originele vind ik pakken beter! (maar zoals al zo vaak gezegd : smaken verschillen)
mvg,
Luc
"I never worry about the future. It comes soon enough." (Albert Einstein)
Ik bedoelde bij het nemen van de foto hé Sien, dus een kleiner diafragmagetal gekozen hebben ipv 6.3
Hier de achtergrond achteraf nog gaan blurren is niet te doen omdat je links en rechts allerhande 'dichtbijzaken' hebt waardoor het in feite niet (meer) kan.
Ik weet echter niet met welk objectief je deze genomen hebt, of je dus wel een veel kleiner diafragma getal kon nemen (?).
Ik moet wel zeggen, het hotel is héél erg scherp .
Comment