Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Oorspronkelijk geplaatst door JohnCoopmansBekijk bericht
Heel knap beeld, mooie diepte, door de auto's mee te nemen in je foto laat je zien hoe groots het landschap is. De donkere delen zou ik ook wat oplichten, vooral te zien aan het huisje rechtsonder.
Een klein beetje naberking hoeft niet veel tijd en geld te kosten Maurice.
Mvg John
ik volg grts,Jozef
Hij ging met de TIJD mee,en is nooit terug gezien !!!
Comment