Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Leuke tweede, lijkt mij een roofvogel die door het beeld vliegt.
De derde spreekt mij het meest aan met die bakstenen muur. Het is net alsof men het hele kunstwerk gemaakt heeft zo.
Ik ben geen fotograaf, ik probeer wel een foto te maken van wat ik zie.
Leuke tweede, lijkt mij een roofvogel die door het beeld vliegt.
De derde spreekt mij het meest aan met die bakstenen muur. Het is net alsof men het hele kunstwerk gemaakt heeft zo.
+1, voor mij ook de derde.
Wel zou ik de foto nog iets naar rechts draaien, ik denk dat de linker zijde van de muur niet 100% recht is (of het kan gezichtsbedrog zijn)
Voor mij ook met stip de derde.
Persoonlijk zou ik zelfs een crop met veel minder lucht overwegen zodat de groene duif op een sterk(er) punt komt te staan.
Comment