Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Eén van de betere van die plaats Eddy.
Je weet dat ik niet zo hou van 'melkwater' maar hier is het nét voldoende, het is geen melk, ik vind het hier zelfs prachtig.
Fluweelzacht zo ziet dat water er uit.
PS En in verband met je 'Ik ga er een tijdje mee stoppen'...... ik begrijp je als geen ander .
Comment