Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
oei,
ik ben bijna de enige hier die dit een heel mooie foto vind...
Gewoon een prachtfoto!
Die zo door een bekende fotograaf zou kunnen gemaakt geweest zijn. (5 werkwoorden na elkaar, wie doet beter?
Ik vind het enkel jammer dat zijn kin er niet volledig opstaat.
Mooi!
oei,
ik ben bijna de enige hier die dit een heel mooie foto vind...
Gewoon een prachtfoto!
Die zo door een bekende fotograaf zou kunnen gemaakt geweest zijn. (5 werkwoorden na elkaar, wie doet beter?
Ik vind het enkel jammer dat zijn kin er niet volledig opstaat.
Mooi!
tja in mijn persoonlijke omgeving vind men deze ook mooi.(sommige dingen zijn niet begrijpen....) Smaken verschillen...maar dat is niet slecht! Bedankt Michel!
vriendelijke groeten, Sien
Ik wil elke dag dat vandaag beter is dan gisteren !
het zou inderdaad 'beter' geweest zijn de scherpte op de ogen.
Maar de scherpte op de baard hier, vind ik zeer zeker iets hebben.
Voor mij nog altijd een top!
Ik vind deze foto wel heel knap. En of het de bedoeling was om het scherptepunt al dan niet op de baard te leggen maakt mij hier niet uit, ook al zou het dan een toevalstreffer zijn.
De foto vertelt mij op deze manier een verhaal:
De man is in gedachten verzonken. Zijn blik op de wereld is daardoor vervaagd en heeft enkel nog aandacht voor zijn boek of wat hij ook aan het doen is.
De licht opengesperde mond toont dan weer aan dat het onderwerp hem in ieder geval boeit.
Dus om deze redenen voor mij persoonlijk zeker niets veranderen.
Groetjes,
Yoeri
Comment