Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Leuk gedaan, en contrast van het aquablauw steekt hier goed af. Hier zijn ook fotografen die er heel vaak een trukje mee uithalen. Breng de persoon dichterbij, en laat ze hetzelfde doen, dan is het net alsof ze de pegel aanraakt Mag iets meer detaillering in je zand, maar goed dat is vegeven hoor door het beeld wat je schept.
Hier zijn ook fotografen die er heel vaak een trukje mee uithalen. Breng de persoon dichterbij, en laat ze hetzelfde doen, dan is het net alsof ze de pegel aanraakt
Ik ken het trukje, waarbij veel mensen een voet op een pyramide in Egypte plaatsen, maar ik heb het niet zo voor dat trukje.
Mvg Joeri, Sony RX100M7, Ricoh GR3 en GR3X, Fujifilm X100VI, DJI Pocket3, Dji Mini 4 Pro, Dji Air3, Insta360 X3 & One RS 1'Inch 360, Ricoh Theta Z1 & X, 360° & HDR fan www.project2fotografie.be eigenaar van www.de360factory.be Make RAW No WAR
Comment