Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Goed gezien, maar ik zou het werk nog een handje toesteken. Overbodige vlekken wegwerken (leiden af) en het mannetje behouden onder de bloem.
Dan blijft het essentiële. Althans zo zou ik eraan werken. Jij kiest.
De BG vind ik in elk geval al mooi gekozen. De compo is ook goed gezien, de orchidee is daar een moeilijke in. De scherpte heb je ook. Met de nodige kennis aan bewerking wordt dit volgens mij een mooie, de bloemblaadjes van de voorste bloemen zijn mij ietsje te donker nu.
Wat bewerking leren betreft kan je kiezen tussen een opleiding volgen of zelf helemaal uitvlooien via help funtie of meerdere tutorials die je kan terug vinden op het internet. Het is waar jij je goed bij kan voelen dat telt.
Ik ben geen fotograaf, ik probeer wel een foto te maken van wat ik zie.
Comment