Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
kijk eens goed naar je foto...
je basiliek valt achterover...
eventjes met je fotobewerkingsprogram iets naar voor kantelen
en je hebt al een heel andere foto
Maar wel mooi opgebouwd voor mij
Alhoewel zulks meestal als storend ervaren kan worden vind ik de takjes in de li-bovenhoek mooi bijdragen tot het geheel.
Groetjes
Marc
Perfectie is niet haalbaar, daarom eisen we ze van de anderen. (Tolstoi)
Voor mij hoeft die niet te worden recht gezet. Het kolossale komt daardoor meer tot zijn recht. Je moet er eens gaan naast staan, ik geloof niet dat je de basiliek dan in één oogopslag in zijn totaliteit waarneemt.
De compositie vind ik heel mooi. Je hebt wel iets te veel aan de schuivertjes getrokken om de lucht mooi blauw te krijgen waardoor je met Halo's zit rond het gebouw en de bladeren van de boom.
De compositie vind ik heel mooi. Je hebt wel iets te veel aan de schuivertjes getrokken om de lucht mooi blauw te krijgen waardoor je met Halo's zit rond het gebouw en de bladeren van de boom.
+1
deka
There is a crack in everything, that's how the light gets in. ( L. Cohen )
Comment