Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
De scherpte en kleur zit goed. De compo bevalt mij minder. Een vertikale uitsnede zou hier de bloem beter doen uitkomen, maar je komt net te kort of je moet naar 4*5 gaan.
Een vierkante uitsnede is ook mooi met de groene achterkant. Ik heb hier een voorbeeldje geplaatst. Als ik het moet wegdoen moet je het maar zeggen.
Groetjes,
Yoeri
Kleuren spatten er af, maar inderdaad die compo......
Eens alles over de derdenregel of gulden snede lezen. Het is natuurlijk geen wet, maar bij vele foto's klopt het toch.
Groetjes
Comment