Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
verlaad perron
De oude veeverlading aan de Crauquiusweg bij de veemarkt/abattoir
En uiteindelijk vinden we helemaal aan het eind van de Cruquiusweg nog een stuk authentiek spoor, het enige in de hele oostelijke havenzone.
Goed dat je de foto even beschrijft want er is niet echt een focus in deze foto. Je oog wordt niet meteen naar de lading getrokken. De foto komt daardoor ook wat druk over.
Ben het met je eens dat de foto druk overkomt maar toch vondst ik het de moeite waard om een inleidende studie informatie te verschaffen .
Heb meerdere fotos gemaakt waar je het perron plus plattewagon van uit een andere hoek te zien zijn.
Ik had gisteren je foto al gezien, maar er nog niet op gereageerd. Eigenlijk vond ik hem origineel. Bedoel die eerste. Op eerste zicht leekt het op een vervoer van bomen.
Ik zou proberen die paal weg te croppen dan je alleen de oude wagon en de bomen met huizen op de achtergrond, overhoudt.
Ik vind het heel goed gezien. Ook de zw uitgave zit in mijn smaak.
De eerste foto vind ik goed, maar een beetje een vlakke bewerking.
Wel een mooie compositie en goed belicht. Ik denk dat ik deze liever in kleur zou zien, of in een andere omzetting.
Ik vind hem in ieder geval wel geslaagd, met die bomen op de laadbak
Die foto met de bomen is dan weer heel knap, maar die zou ik liever in ZW zien Of op z'n minst wat opgelicht.
Volgens mij wordt die dan al heel wat minder druk, en krijg je een mooi beeld dat tot achteren leidt.
Die foto met de bomen is dan weer heel knap, maar die zou ik liever in ZW zien
Nou ja die zou het inderdaad ook goed doen in zw-versie maar oplichten daar zou ik toch mee oppassen. Er is al heel veel licht (zie huizenrijen) vrees dat ze overbelicht zouden raken.
Comment