Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
leuk shot.
maar een lager (in getal) diafragma had hier beter geweest.
en het flitsen is er net te veel.
grt,bouk.
Het was wel de bedoeling dat m'n slakje er volledig scherp opstond, vandaar klein diafragma. En wat betreft de flits.. dat heb ik gedaan om de beweging te bevriezen. Er zat nogal wat "snelheid" in die slak... het was na een fikse regenbui en de planten waren nat, dus gleed hij "full speed" over de bladeren.
slakken zijn toch sneller dan ik dacht hoor
gr. Ria
......... En wat betreft de flits.. dat heb ik gedaan om de beweging te bevriezen. Er zat nogal wat "snelheid" in die slak... het was na een fikse regenbui en de planten waren nat, dus gleed hij "full speed" over de bladeren.
slakken zijn toch sneller dan ik dacht hoor
gr. Ria
Comment