Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Als je de titel leest dan weet je al dat je het aan het verkeerde eind gaat hebben, zo ook deze
Scherpte ligt, volgens mij, goed op de ogen (zoals het boekje het voorschrijft en wat bij macro al niet evident is) maar daardoor verlies je wel scherpte op het boze gezicht.
Meer DOF of kiezen om de scherpte te verleggen naar het boze gezicht.
Robby BB
Minder tijd achter de computer
Is meer tijd achter de camera
Weer mooi vastgelegd. Bij ons in de tuin kom ik die kleintjes deze dagen ook regelmatig tegen. Wacht maar tot ze groot zijn, dan zal je ze wel herkennen.
Luc
Comment