Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
leuke foto Sien, ik begon spontaan "Stairway to Heaven" te neurien.
Zou persoonlijk wel een beetje van de onderkant en links afgedaan hebben, zodat de trap ook linksonder begon en het boutje (misschien zelfs het balkje) rechtsonder eraf vallen. Is maar een mening.
gtrz,
Dirk
Mvg, Dirk
Newbie: Hints, tips en commentaren zijn altijd welkom
Canon 60D, Canon 70-200 mm f4, Canon 50 mm 1.8, Tamron 90mm macro
Compositie is goed, al zou ook ik de trap uit de linkerhoek laten vertrekken. Maar dit is eerder persoonlijke smaak.
Kleuren mogen zeker wat meer contrast gebruiken, ik vind ze nu nog wat flets: gras is wel heel erg lichtgroen en de lucht is wel heel erg lichtblauw.
Scherpte is goed!
Grtz, Jelle
Canon EOS 7D + Kitlens + Canon EF 70-200mm f4 USM + Tokina 12-24mm f4 + Canon EF 50mm 1.8
You don't take a photograph. You ask quietly to borrow it...
Ik vind het een geslaagde foto waar ik niet direct een punt van verbetering in zag, de opmerking over de lucht daar kan ik naderhand wel inkomen. hoe langer ik er naar kijk hoe meer zin ik krijg hem eens in zwart-wit te zien.
De update is voor wat betreft compositie en kleuren een duidelijke verbetering. Het resultaat wordt nog beter door de niveaus van de wit- en zwartpunten opnieuw in te stellen. Met name het witpunt staat niet goed. Niet zelf sleutelen, maar automatisch. De kleuren krijgen dan wat meer punch. Als laatste zou je kunnen denken aan iets meer contrast.
Comment