Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Voor mij Update 2.
Wat is het verschil met update 3.. enkel opgelicht of is er iets anders mee gebeurd??
Ik vind m in update 2 mooier uitkomen... daar ziet het er natuurlijker uit.
Kijken is leuk voor jou, jouw mening is handig voor mij...... Mijn Flickr -- Mijn Facebook -- Reacties steeds welkom!!
Sluit me aan bij Boutje. De laatste is door mijn ogen de beste. Insecten hebben vaak een interessant kleurenpallet. Bij zwart wit komt dat dan helaas niet tot zijn recht.
Voor mij Update 2.
Wat is het verschil met update 3.. enkel opgelicht of is er iets anders mee gebeurd??
Ik vind m in update 2 mooier uitkomen... daar ziet het er natuurlijker uit.
Het verschil is klein maar bij 2 is de ondergrond nog in kleur, bij 3 is alles behalve de vlieg gedesatureerd.
Ook wou ik jullie bedanken voor de positieve reacties. Ik ben nog maar een goeie maand en een half aant fotograferen maar dit geeft me zeker zin om er mee door te gaan..
Mvg,
Kenneth
If today was perfect, there would be no need for tomorrow.
Comment