Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
La volpé: bedankt voor uw repliek en uiteraard de correcte naam van het beestje...Dat weten we nu ook weer sé.
En jij hebt niks laten vallen ?
Wel G.R. het vogeltje zat op de boot en ik stond op de wal...dus weet niet of dat veel zou opgebracht hebben Bedankt voor je repliek.
Ik merk iets "photoshopachtigs" aan de vogel (selectie). Klopt dat ?
Neen, Medussa...enkel gecropt (De crop wegens het toestel waarmee de garnalen gekookt worden dat in de weg stond) en beetje verscherpt bij verkleining. Voor de rest puur natuur.
Silvia en Verbruggen bedankt voor jullie replieken
Deka ben blij dat hij je bevalt
Groetjes
Marc
Last edited by Brombeer; 18 februari 2011, 00:13.
Reden: Toevoeging
Perfectie is niet haalbaar, daarom eisen we ze van de anderen. (Tolstoi)
Comment