Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Da's mooi gedaan hoor. Maar waarom ISO800 bij 1/320S en 50mm ? ISO200 en 1/80s was beter geweest.
ik had hem op auto iso staan en ik had er een paar gemaakt en nu was die van 800 iso qua compo het beste. de belichting binnen was niet goed (donker) en ik had niet geflitst
nu heb ik hem terug op handmatige iso staan veel beter.
Comment