Ik denk dat
- de eerste mist scherpte of er is op het verkeerde gedeelte scherp gezet
( al kan ik de foto anders wel smaken )
- om een of andere reden kan de 2de mij niet boeien maar vin ik alles wel mooi scherp.
Alleen kunnen we de exif gegevens niet in je foto's zien.
Kan je deze er aan toevoegen dit zal het door de experts hier makkelijker zijn om een perfecte feedback te geven.
Ik ben pas beginner dus niet te veel aandacht aan mijn opmerkingen geven want ik kan en zal er wss naast zitten.
Blijven gaan
Canon EOS 550D + Grip / Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS / Canon EF 16-35mm f/2.8 L II USM / Canon EF 70-200mm f/4.0 L IS USM / Extender EF 1.4x III / Weifeng Fancier FT-6105 Tripot - Lowepro SlingShot 202 AW
De eerste foto: Scherptediepte is altijd een probleem bij macro of zeer dichtbij. Als het echt niet anders gaat dan denk ik dat je best scherp stelt op het dichtstbijzijnde punt. Ik ben echter niet zeker want dan zal de steel van de paddenstoel ook onscherp zijn.
De 2de foto: Maakt volgens mij deel uit van een groter geheel. Misschien was het beter geweest van het geheel te nemen? Of vergis ik mij?
Comment