Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Compo vind ik geslaagd, maar je foto mist de scherpte die nodig is (focus op de meeuw) om er een goed beeld van te maken.
Indien mogelijk een (nog) lager standpunt zou de foto nog interessanter maken (denk ik).
en ja denk dat bij deze (foto juist voor deze genomen) de focus wel beter zit. Wat de compo betreft... kan daar moeilijk plat op mijn buik gaan twas er nogal vochtig
Comment