Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Vooraleer ik straks in bed kruip, ga ik toch 's checken of dat beest niet onder het bed zit. Ik vind de kleuren wel mooi. Ben niet 100% zeker of de scherpte volledig goed zit (laat het oordeel over aan de echte kenners).
Is inderdaad te veel met de schuifkens gespeeld.
Was om de lichtere vlekken op de bladeren een beetje te minimalizeren.
Maar dan liever deze dan met de uitgebrande bladeren.
Ook om zoals te lezen staat in Wikipedia: " De pootuiteinden zijn net als de antennes roodbruin gekleurd. " te accentueren.
Grtz.
Het is effectiever tijd te investeren in het maken van een goede foto dan in het digitaal nabewerken van een slechte.
Comment