Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Istelle,
Foto's zijn inderdaad nogal donker .... Er zijn ook heel wat wolken te zien en heel weinig vogel. Ervaring heeft me al geleerd dat als de vogels zich op zo'n verre afstand bevinden, ik het niet meer probeer om die vast te leggen op foto. Om op deze afstand de vogels goed te hebben, moet je al over een zeer goede telelens beschikken. Elk fototoestel heeft zo zijn beperkingen, hé ... De foto's konden een stuk lichter door ofwel je iso wat hoger te plaatsen of door je sluitertijd wat langer te maken. ALs je je diafragma ook nog wat kleiner maakt ( groter F-getal ) krijg je nog wat meer diepte.
groetjes,
deka
There is a crack in everything, that's how the light gets in. ( L. Cohen )
Comment