Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
De eerste zegt me niet zoveel, staat wel redelijk wat op de foto, maar ik weet niet goed waar eerst kijken. Ik vind het verhaal ook niet terug.
De tweede is ok, maar ik zie de scherpte niet goed op de ogen. Kan ook zijn met het verkleinen. Je paard zit ook nogal krap in het zware zwarte kader. Ik zie dat bij de 2de geflitst is, alhoewel het paard toch in ee mooi zonnetje stond. Door je sluiter een stop naar beneden te halen en/of je diafragma een beetje meer open te zetten (kleiner F-getal), eventueel je iso nog wat omhoog, had je flitsen kunnen vermijden, denk ik.
Kun je je toestel in diafragma-voorkeuze zetten? Zo ja, doen. Ik denk dat je meer zult leren op technisch vlak via diafragmavoorkeuze, dan vanuit volautomatische stand te werken (wat zeker geen misdaad is )
[Mod]
Tenzijn mijn ogen mij sterk bedriegen, heb ik deze foto's reeds op 13 oktober in een topic gezien. Twee maal dezelfde foto's plaatsen is niet toegelaten. Op dit topic gaat een slotje.
Comment