Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Dit is één van mijn eerste foto's die ik heb gemaakt in mijn ministudio (via de methode Strobist: kartonnen doos met bovenaan en op de zijkanten kalkpapier en een bouwlamp bovenaan).
Je scherpte en belichting zitten niet goed.
De achtergrond is linksboven en rechtsonder anders van kleur.Je ziet ook de reflectie van je bouwlamp op de boord van het rekenmachine.
Gebruik een kleinere opening
Stel de witbalans goed in (kunstlicht)
En verder oefenen
Comment