Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
onder het beeld staat de locatie vermeld : Hôtel Dieu in Beaune ; erg bekend historisch erfgoed in Frankrijk . In enkele zalen werden de zieken door religieuzen verzorgd. Een embryo van onze ziekenhuizen dus. Er aan verbonden : een klooster, een kerk, een keuken en een apotheek. Een bezoek waard hoor.
De bedden staan in een rij langs de lange zijde van de zaal. Tussen de muur en de bedden is ook een gang open gelaten zodat de patiënt in alle discretie kon verzorgd worden.
Comment