![](https://c2.staticflickr.com/8/7801/33189262518_5a8e76834a_b.jpg)
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
La Città Eterna
Collapse
X
-
-
Re: La Città Eterna
Beetje rommelig beeld tè veel info.
De vogel een storend element.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
-
Re: La Città Eterna
Interessante foto, mooi doorkijkje. Veel te zien en de vogel, in de relatie tot de gevleugelde figuren op het gebouw in de verte, voegt wel wat toe.
Iets te veel mensen op de foto naar mijn smaak maar dat heb je niet altijd voor het kiezenLast edited by olivetti; 12 februari 2019, 11:26.
Comment
-
Re: La Città Eterna
ben er geweest en dat stadsdeel is inderdaad een kluwen van constructies op allerlei hoogten. Als beeld voor iemand die het op dat moment niet "life" heeft gezien, komt het nogal verwarrend en niet-analyseerbaar over. Persoonlijk (zie mijn handtekeningtekst) zou ik het beeld beperken tot de bovenste helft, ook al verlies je veel info, aanwezig in het onderste deel. In dat geval is de vogel een welgekomen bijkomende toets.mijn mening is altijd vrijblijvend en verbindt alleen mezelf.
nieuwe maand, nieuwe afbeeldingen
https://fotokringkerklommer.wordpress.com/fotos-cor/
Comment
-
Re: La Città Eterna
Misschien een beetje rommelig beeld, maar je laat Rome zien zoals het is ... rommelig ;-)
De vogel vraagt nogal wat aandacht, maar ik vind het contrast tussen de personen beneden en die boven goed werken. Dat geeft een idee van de afmetingen.Mvg Philip
Comment
-
Re: La Città Eterna
Ik vind dit goed gezien. Als er veel te bekijken valt, is het de 'inspanning' zeker de moeite waard van eventjes te blijven Kijken.
En zoals Fernand Raynaud, de Franse komiek, zei over Rome: "Faut pas leur dire, mais c'est très abimé."
Groetjes,
XavierCanon R6 + 60D en enkele stukken glas (Ook een GSM...)
Sinds mijn pensioen, medewerker en nu ook bestuurslid.
Laat de commentaren maar komen.
Comment
-
Comment