Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Dan heb je meer nodig dan de gebruike 24 mm, Wim.
Ik vind de detaillering van het gebouw heel mooi.
Waarom heb je het beeld niet beter rechtgezet?
Overigens: zelfs bij een volledige uitlijning, blijft het beeld optisch wat wringen vanwege het vreemde perspectief.
"Het maakt niet zozeer uit WAT je fotografeert, maar meer HOE je iets in beeld brengt."
Dan heb je meer nodig dan de gebruike 24 mm, Wim.
Ik vind de detaillering van het gebouw heel mooi.
Waarom heb je het beeld niet beter rechtgezet?
Overigens: zelfs bij een volledige uitlijning, blijft het beeld optisch wat wringen vanwege het vreemde perspectief.
dit is een samensmelting van verschillende beelden. Ik kreeg het gebouw met één opname niet in beeld met mijn 24 mm.
In photoshop samengevoegd, maar idd, het perspectief kwam niet goed, ik heb geopteerd om de hoek vooraan recht te houden, vandaar
dank voor je bemerkingen, ben ik wat mee voor de toekomst
imposante plaat, stoort me nog zo erg niet van het perspectiefprobleem, het gebouw zelf maakt veel goed
alleen jammer van de té harde verscherping, je hebt er witte randjes van...
Imposant in zijn details en kleuren.
Hier een samengesteld beeld maken zonder een TS-lens is onbegonnen werk zoals je kan zien. Toch kan de foto mij zeer bekoren.
allen dank voor het kijken en uw commentaren,
een TS-staat idd op het verlanglijstje, zoals zovele anderen dingen,
voorlopig ben ik content met mijn kodakske en lenzen.
Comment