Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Deze foto helt voor mij wat naar rechts, op de gebouwen kan je niet voortgaan, want die zijn wat schots en scheef. Maar kijk eens naar de pijlers van de brug, die horen toch recht te staan? Kijk ook naar de twee gelijkaardige witte boten, die hebben een plat dak, dat logischerwijs ook waterpas ligt.
Verder is dit wat te grijs, mist wat contrast.
En die lucht, tja, daar kan de fotograaf weinig aan doen, zo vlak. Je gebruikt Lightroom zie ik, probeer die hooglichten eens wat te temperen, misschien kan je zo nog iets recupereren.
PS: oordeel, maar ik probeer je wel te helpen hé, niet veroordelen.
Comment